Légy Te csapatunk legújabb tagja! Személyi asszisztenst keresünk hatvani irodánkba!

Immár 25 éves, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk tevékenységének bővítése miatt Oktatásszervező munkatársat keresünk hatvani csapatunkba!

Feladatok

  • A vezető közvetlen munkáját segítő dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető tevékenységéhez kapcsolódóan
  • A vezetői megbeszélések, találkozások egyeztetése, ütemezése; a kapcsolatok koordinálása
  • Egyéb, a vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése (utazásszervezés, PR, ügyfélkapcsolat stb.)

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos munkavégzés, rugalmasság, jó kommunikációs és helyesírási készség
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzokat a nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a bence.szombati@oktat60.hu e-mail címre.

magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram