Cégünk Pénzügyi munkatárs pozícióra munkatársat keres hatvani irodánkba!

Immár 25 éves, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk tevékenységének bővítése miatt Oktatásszervező munkatársat keresünk hatvani csapatunkba!

Feladatok

- Bank/Számlák könyvelése
- Bérszámfejtés
- Főkönyvi feladás, esetleges önellenőrzések elkészítése
- Bevallások kezelése, beküldése
- Bejelentések és kijelentések megindítása (normál és egyszerűsített foglalkoztatás)
- Munkaügyi feladatok napi ellátása (munkaügyi dokumentumok, munkaszerződések, munkaköri leírások, nyilatkozatok előkészítése, munkavállalók ki- és beléptetése)
- Munkavállalókkal kapcsolatos adatbázisok, személyi anyagok kezelése
- Jelenléti ívek visszaellenőrzése, szabadságok vezetése

Előnyt jelent

- NOVITAX szoftver használata

Elvárások

- Szakirányú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Számítógép és MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
- Precíz és proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség
- Pontos, önálló és dinamikus munkavégzés
- Jó problémaelemző és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Önálló és felelősségteljes munka
- Kreatív ötletek kibontakoztatásának lehetősége
- Modern munkakörnyezet
- Stabil vállalati háttér

Az önéletrajzot és a megjelölt nettó bérigényt várjuk a bence.szombati@oktat60.hu e-mail címre.

magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram