Légy Te csapatunk legújabb tagja! Oktatásszervező munkatársat keresünk hatvani irodánkba.

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel, partnercégekkel
  • Egyéni és csoportos tanfolyamok, tréningek megtervezése, összehangolása ütemezése és levezetése
  • Tanfolyami dokumentáció kezelése a minőségirányítási rendszer és hatályos jogszabályok előírása alapján
  • Tanfolyamokkal, tréningekkel kapcsolatos nyilvántartások pontos, naprakész vezetése

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú/egyéb felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Hatvani vagy Hatvan környéki lakhely

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos munkavégzés, rugalmasság, jó kommunikációs készség
  • Hasonló, illetve egyéb szervezői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzokat a nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a bence.szombati@oktat60.hu e-mail címre.

magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram